Cieczowe chłodnice powietrza komercyjne kątowe FHAW

Cieczowe chłodnice powietrza komercyjne kątowe FHAW

Podziałka lamel: 3 mm - 4,5 mm – 7 mm
Od 1 do 4 wentylatorów Ø 275 mm
18 modeli od 1.100 do 8.900 W

Główna charakterystyka Cieczowe chłodnice powietrza komercyjne kątowe FHAW

Wymiennik ciepła TURBOCOIL® 2

Superwydajny wymiennik Turbocoil 2, charakteryzujący się wyższym wskaźnikiem wydajność/ koszt, uzyskanym dzięki miedzianym rurkom i aluminiowym lamelom (TURBOFIN®2) o wysokiej wydajności, ze specjalnym profilem turbulatora w celu zmniejszenia osuszania i tworzenia się szronu.

Obudowa

Kolory obudowy współgrają z instalacjami i zostały dobrane w taki sposób, aby dopasować je do materiałów zwyczajowo stosowanych w konstrukcji komór chłodniczych. Kształt urządzenia ogranicza szkody powstałe podczas przypadkowych uderzeń. Kanały i osłony wentylatora oraz panele boczne są wykonane ze sprawdzonego materiału stosowanego już od dziesięcioleci w lodówkach komercyjnych o niskiej temperaturze.

Uwagi

Dane techniczne chłodnic cieczowych znajdują się w katalogach odpowiadających im serii chłodnic powietrza i różnią się niektórymi elementami jak np. średnicą połączeń. Za pomocą programu doborowego Refriger można dokonać kalkulacji dowolnego modelu w każdych warunkach pracy i uzyskać wydruk ze wszystkimi parametrami wraz z rysunkiem technicznym.

Czynnniki
Materiały konstrukcyjne
Akcesoria

SCROLL